خب دیگه اسکوتر برقی وسیله ای نیست که کسی با اون غریبه باشه ! تعجب این وسیله در دنیای امروز اینقدر همه گیر شده که کاربران و مخاطبان بسیار زیادی داره . مخصوصا با نزدیک شدن به فصل گرما و تابستان بازار این محصول داغ و داغ تر میشه . یکی از برند های مطرح در این زمینه شیائومی هست . البته این برند در طراحی و ساخت خیلی از وسایل هوشمند و مدرن فعالیت داره ولی خب اسکوتر برقی هم تولید میکنه . من خودم ساعت هوشمند شیائومی رو ه بودم  و خلیم راضی بودم . من حیصل مجموعه شیائومی جدیدترین اسکوتر برقی تاشوی خودش به اسم MIJIA PRO رو طراحی و رونمایی کرده که ظاهرا آپشن ها و ویژگی های خوبیم داره . این اسکوتر برقی فقط 14 کیلوگرم وزن داره و میتونه تا مسافت 45 کیلومتر با یکبار شارژ شما رو همراهی کنه . قیمتش هم تو پایه های 400 دلاره . برای مطالعه کامل اطلاعات این محصول اینجا کلیک کنید . 

منبع : اخبار رسمی

بررسی تمامی هاوربرد ها و اسکوتر ها اسکوتر ,برقی ,شیائومی ,اسکوتر برقی ,جدیدترین اسکوتر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فرش آموزش و سیگنال خرید وفروش در بورس فروشگاه ثائر انتشارات کوه سنگر ساورز وبگاه مسجد فاطمة الزهرا شهرستان گلپایگان دانلود فیلم جدید ایرانی با لینک مستقیم | دانلود سریال